Get Adobe Flash player

"BIEG NAD TANWIĄ" - Susiec 29 kwietnia 2018 r.


 

W dniu 29 kwietnia 2018 r. w ramach imprezy "Jarmark Susiecki" na placu k. Gminnego Ośrodka Kultury w Suścu, przy ul. Tomaszowskiej 100, zostanie przeprowadzony:
• bieg na dystansie 10 km
• marsz Nordic Walking na dystansie 10 km

Zawody odbędą się ze wspólnego startu o godz. 12:00.

Miejsce zawodów zostało przeniesione z pierwotnie planowanego na stadionie, ze względu na trwające prace modernizacyjne płyty boiska.


Trasa biegu będzie wiodła z placu przy GOK i po przejściu przez ul. Tomaszowską lasami z metą w miejscu startu.

 

Zarówno bieg jak i marsz Nordic Walking zostaną przeprowadzone w dwóch kategoriach wiekowych dla kobiet i trzech kategoriach wiekowych dla mężczyzn.
Zawodnicy biorący udział w marszu Nordic Walking wystartują tuż za biegaczami.

W biegu mogą wziąć udział osoby od 16 roku życia, a w marszu Nordic Walking od 12 roku życia.
Zasady uczestnictwa, sposób zgłaszania, wielkość opłaty startowej, nagrody i pozostałe postanowienia regulaminu „Biegu nad Tanwią” obowiązują zarówno biegaczy jak i chodziarzy.

Wszyscy uczestnicy biegu i marszu otrzymają okolicznościowy, odlewany medal. Zwycięzcom wszystkich kategorii (miejsca I-III, oraz w kategorii open) zostaną wręczone puchary, medale i dyplomy. Dekoracja nastąpi na scenie „Jarmarku Susieckiego”, w parku k. stacji PKP, przy ul. Kolejowej, o godz. 14:00.

Zapisy można dokonywać w terminie do 26 kwietnia 2018 r. na stronie http://pomiaryczasu.pl/ , w pozycji dotyczącej biegu bądź marszu.

Zawodnicy niepełnoletni przy zapisie w Biurze Zawodów winni posiadać formularz podpisany własnoręcznie przez rodzica lub opiekuna.

Pliki do pobrania:

Kontakt:
e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
tel. 84 6654893 w. 24,  84 6654410 w 22,  531-475-652

W sprawach technicznych dotyczących procesu zapisów  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.