W dniu 24 lipca 2021r. przy okazji organizacji XX-Transgranicznego Festiwali Pieśni o Roztoczu odbył się „VII Bieg nad Tanwią 2021”. Bieg na stałe wpisał się w kalendarz imprez Gminy Susiec, jako element składowy Jarmarku Susieckiego, który odbywa się corocznie w pierwszy weekend maja i jest symbolem otwarcia sezonu turystycznego w Gminie Susiec i na Roztoczu.

 

W 2020 roku Bieg niestety ale nie mógł się odbyć ze względu na sytuację pandemiologiczna w kraju i na świecie. W roku bieżącym, gdy tylko organizacja Biegu okazała się możliwa został on zorganizowany w innym niż zwyczajowo terminie. Jako organizatorzy Biegu cieszymy się ogromnie z faktu, że zawodnikom bardzo podobała się leśna trasa a cała impreza zyskała określenie sympatycznej, dobrze zorganizowanej z właściwą oprawa artystyczną.

Dziękujemy zawodnikom za sportową rywalizację, życzymy dalszych sukcesów sportowych, a kibicom dziękujemy za doping i świetną atmosferę podczas zawodów.

Mamy nadzieję, że sytuacja pandemiczna zostanie opanowana i w przyszłym roku spotkamy się wiosną, w terminie tradycyjnym organizacji Biegu.

Serdecznie już dziś zapraszamy.

W załączeniu zdjęcia z zawodów i dekoracji oraz wyniki:

Wyniki biegu w poszczególnych kategoriach biegu na 10 km https://www.pomiaryczasu.pl/wyniki/2021_07_24_susiec/kat.pdf

Wyniki open w Nordic Walking na 10 km: https://www.pomiaryczasu.pl/wyniki/2021_07_24_susiec/nordic.pdf

Wyniki w open biegu i Nordic łącznie na 10 km: https://www.pomiaryczasu.pl/wyniki/2021_07_24_susiec/open.pdf