Szanowni Państwo,
   Pragnę poinformować, że Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Suścu rozpoczął konsultacje projektu „Strategii Rozwiązywania Problemów Społecznych Gminy Susiec na lata 2014- 2020". Niniejszy dokument jest efektem prac Zespołu ds. aktualizacji Strategii pod nadzorem Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Suścu. Zapraszam Państwa do aktywnego włączania się w proces konsultacji projektu Strategii. Państwa uwagi i wnioski będą stanowiły istotny wkład w prace związane z opracowaniem ostatecznego kształtu dokumentu.
   Wszelkie uwagi i wnioski do projektu Strategii Rozwiązywania Problemów Społecznych na lata 2014- 2020 dla Gminy Susiec proszę kierować do 19 grudnia 2014 r. na adres :
      Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Suścu
      ul. Tomaszowska 2
      22-672 Susiec
lub na adres poczty e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. W tytule maila prosimy wpisać: „konsultacje społeczne – strategia 2014-2020".
   Projekt Strategii został wyłożony do konsultacji w siedzibie Urzędu Gminy oraz w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej. Jest on również dostępny na stronie internetowej Urzędu Gminy pod adresem: www.susiec.pl oraz GOPS pod adresem www.gops.susiec.pl.

Z poważaniem

Teresa Kogut

Treść „Strategii Rozwiązywania Problemów Społecznych Gminy Susiec na lata 2014- 2020".