W kwietniu rozpoczęła się zabawa "Lato z Polską" promująca polskie gminy, trwająca aż do września. W tym czasie można wygrać cenne nagrody w konkursie dla Krajtroterów. Organizatorem "Lata z Polską" jest turystyczny portal PolskieSzlaki.pl. Od 18 do 24 czerwca na portalu prezentować się będzie roztoczańska gmina Susiec.

W akcję "Lato z Polską na Polskich Szlakach" włączyły się urzędy gmin i miast oraz organizacje turystyczne, które dostarczają ciekawe artykuły oraz fotografie z promowanych miejscowości. Jako pierwsza zaprezentowana została Wisła - perła Beskidu Śląskiego, później Żyrardów na Mazowszu i kolejne Gminy z obszaru całej Polski. Susiec będzie promował swoje największe atrakcje czyli rezerwaty Nad Tanwią i Czartowe Pole oraz inne ciekawe miejsca. Prezentację gminy przygotowało Roztoczańskie Stowarzyszenie Agroturystyczne i LOT Roztocze.

W międzyczasie w portalu PolskieSzlaki.pl będzie odbywać się konkurs. Pod koniec wakacji zwycięzcy otrzymają niecodzienne nagrody - noclegi wraz z wyżywieniem i atrakcjami w popularnych beskidzkich hotelach - Dębina w Żywcu i Fero Lux w Korbielowie. Do wygrania są również bony do księgarni ArtTravel.pl.

Portal PolskieSzlaki.pl to największy społecznościowy przewodnik po Polsce, powstały jako kompleksowa informacja turystyczna o Polsce. Popularność portalu stale rośnie. Zapraszamy do zabawy: www.polskieszlaki.pl/lato.