szczepimysie

W związku z rozpoczęciem realizacji Narodowego Programu Szczepień ochronnych przeciwko wirusowi SARS - CoV-2 informujemy, że od 15 stycznia rozpocznie się rejestracja dla seniorów, którzy ukończyli 80 lat, natomiast od 22 stycznia dla osób, które ukończyły 70 lat. Od 25 stycznia rozpoczną się szczepienia zarejestrowanych seniorów.

Zarejestrować się można poprzez:
- Zadzwoń na całodobową i bezpłatną infolinię - 989
- Zarejestruj się elektronicznie poprzez e-Rejestrację dostępną na pacjent.gov.pl
- Skontaktuj się z wybranym punktem szczepień
(lista punktów www.gov.pl/web/szczepimysie/punkty-szczepien)

Można to zrobić samodzielnie lub przez osobę bliską, kogoś z rodziny. Do zapisu wystarczy numer PESEL oraz numer telefonu komórkowego. Podczas rejestracji ustala się dokładny termin oraz miejsce szczepienia. Na podany numer telefonu przesłany zostanie SMS z potwierdzeniem umówienia wizyty na szczepienie. W ten sposób można zarejestrować swoich dziadków lub rodziców.

Osoby, które będą chciały się zaszczepić przeciw COVID 19, ale mają trudności z dotarciem do punktu szczepieni będą mogły skorzystać ze specjalnego transportu organizowanego przez Urząd Gminy Susiec, takie zapotrzebowanie prosimy zgłaszać pod numer telefonu 84 665 4893 wew. 26 W GODZINACH PRACY URZĘDU.

Obszar Gminy Susiec objęty jest zasięgiem 2 punktów szczepień przy ul. Partyzantów 8:

1. NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ PRZYCHODNIA SUSIEC DŁUGOSZ WŁADYSŁAWA
2. NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ PRZYCHODNIA LEK. MIROSŁAWA KAPUŚCIŃSKA