Dnia 14 grudnia 2011 roku Komisja w składzie;

1. Franciszek Kawa - przewodniczący

2. Joanna Kowalczuk - członek

3. Elżbieta Gęborys – członek

dokonała rozstrzygnięcia konkursu prac bożonarodzeniowych, których wpłynęło łącznie 39 w 3 kategoriach:

-stroik,

-szopka,

-ozdoba świąteczna

Komisja dokonała następującego rozstrzygnięcia:

Kategoria stroik

dzieci przedszkolne

Wyróżnienie - Klaudia Kolbus , Majdan Sopocki

uczniowie kl. I – III

I miejsce - ex aequo Aleksandra Kozyra, Szkoła Podstawowa w Suścu

Emilia Obirek, Szkoła Podstawowa w Suścu

II miejsce – Mateusz Bartosiński, Szkoła Podstawowa w Suścu

III miejsce - Wiktoria Pogudz, Szkoła Podstawowa w Suścu

uczniowie kl. IV – VI

I miejsce- Agata Murzacz, Szkoła Podstawowa w Łuszczaczu

II miejsce -Sandra Kopeć, Szkoła Podstawowa w Łuszczaczu

III miejsce - 10 DH "Traperski Krąg", Zespół Szkół Publicznych w Suścu

gimnazjum

I miejsce -  ex aequo -Natalia Łaba, Zespół Szkół Publicznych w Suścu

Anna Jarosz, Zespół Szkół Publicznych w Suścu

II miejsce - Konrad Warzocha, Zespół Szkół Publicznych w Suścu



Kategoria : ozdoby świąteczne

dzieci przedszkolne

I miejsce - Natalia Koper, Majdan Sopocki Pierwszy

II miejsce - ex aequo - Kinga Kowalik, Majdan Sopocki Pierwszy

Ola Kowalik, Majdan Sopocki Pierwszy

III miejsce - Nikodem Hurkała, Majdan Sopocki Pierwszy

uczniowie kl. I – III

I miejsce - Katarzyna Jasina, Szkoła Podstawowa w Majdanie Sopockim Pierwszym

II miejsce – Katarzyna Wojtkielewicz, Szkoła Podstawowa w Majdanie Sopockim Pierwszym

III miejsce -Dawid Hałasa, Szkoła Podstawowa w Majdanie Sopockim Pierwszym

uczniowie kl. IV – VI

I miejsce - Kinga Kowalik, Majdan Sopocki Pierwszy

II miejsce - Anita Kopeć, Szkoła Podstawowa w Łuszczaczu

III miejsce - ex aequo - Julita Żuk, Szkoła Podstawowa w Łuszczaczu

Agata Wójtowicz, Szkoła Podstawowa w Kunkach

Gimnazjum

I miejsce- Gabriela Krawczyk, Zespół Szkół Publicznych w Majdanie Sopockim Pierwszym

II miejsce- Wioletta Obirek, Zespół Szkół Publicznych w Suścu



Kategoria : szopki

uczniowie kl. I – III

I miejsce- Dominika Kołodziejczyk, Szkoła Podstawowa w Majdanie Sopockim

II miejsce - Gabriela Nizioł, Szkoła Podstawowa w Ciotuszy Starej

III miejsce - Martyna Pasierbiewicz, Szkoła Podstawowa w Ciotuszy Starej