Dnia 30.03.2012r. rozstrzygnięto Gminny Konkurs Wielkanocny w którym to komisja brała pod uwagę możliwości i zdolności dziecka w wykonaniu pracy.

Jury w składzie:

- Kawa Franciszek – Wójt Gminy Susiec - przewodniczący

- Oliginiewicz Justyna – pracownik WTZ w Grabowicy

- Jarosz Grażyna – pracownik filii bibliotecznej w Majdanie Sopockim

- Szelewicz Piotr - pracownik WTZ w Grabowicy

po obejrzeniu 86 prac dokonała rozstrzygnięcia konkursu i postanowiła nagrodzić następujące osoby :

KATEGORIA STROIK WIELKANOCNY  

Dzieci w wieku przedszkolnym 5-6 lat

I miejsce - Konrad Bodys, ZS w Majdanie Sopockim

II miejsce - Klaudia Kolbus, ZS w Majdanie                                                                   

III miejsce - Bartłomiej Jasina, ZS w Majdanie Sopockim

Klasa I - III

I miejsce   - Aleksandra Kozyra, ZSP w Suścu

II miejsce – ex aequo - Gabriela Nizioł, SP w Ciotuszy Starej

                                     - Sandra Działa, SP w Ciotuszy Starej

III miejsce - ex aequo - Roksana Lipian, SP w Grabowicy

                                     - Wiktoria Łasocha , SP w Grabowicy

wyróżnienie – Emilia Obirek, ZSP w Suścu

Klasa IV - VI

I miejsce - Patrycja Caryk, SP w Łuszczaczu

II miejsce - Adrian Bednarczyk, SP w Łosińcu

III miejsce - Magdalena Bartosińska, ZSP w Suścu

Gimnazjum, szkoły średnie i wyżej

I miejsce - Kamil Oliginiewicz, 10.DH „Traperski Krąg” Susiec

II miejsce - WTZ w Grabowicy,  

III miejsce - Wioletta Obirek, 10.DH „Traperski Krąg” Susiec


KATEGORIA PISANKI

Dzieci w wieku przedszkolnym 5-6 lat

I miejsce - Mateusz Malec, ZS w Majdanie Sopockim          

II miejsce - Nikodem Hurkała, ZS w Majdanie Sopockim                          

III miejsce - ex aequo - Sebastian Kowalczuk, ZSP w Suścu

                                   - Naomi Kowalczyk ZS w Majdanie Sopockim

wyróżnienie: Sylwester Pakuła i Dawid Hałasa ZS w Majdanie Sopockim

Klasa I - III

I miejsce - Joanna Bartosik, SP w Grabowicy

II miejsce - Piotr Przytuła, SP w Łosińcu

III miejsce - Katarzyna Panasiewicz, SP w Łosińcu

Klasa IV - VI

I miejsce - ex aequo - Katarzyna Mazurek, SP w Łuszczaczu

                                   - Aleksandra Mazurek, SP w Łuszczaczu

II miejsce - Aleksandra Wójtowicz, SP w Grabowicy

III miejsce - Zuzanna Kuśmierz, 10 DH „Traperski Krąg” Susiec

Gimnazjum

wyróżnienie Patrycja Portka

KATEGORIA PALMY

Klasa IV - VI

I miejsce - Aleksandra Wójtowicz, SP w Grabowicy

II miejsce – 10.DH „Traperski Krąg” Susiec

III miejsce - Marlena Portka, SP w Łuszczaczu

Gimnazjum

I miejsce - ex aequo - Gabriela Krawczyk, ZS w Majdanie Sopockim      

 

                                      - Anna Jarosz, ZSP w Suścu

 

II miejsce - Jolanta Kawka, ZS w Majdanie Sopockim      

 

III miejsce - Beata Biała, ZS w Majdanie Sopockim